PARTI LEKSAKSBILAR, ca 75 st, metall, bl a Lesney, Majorette, Siko, Husky Viking.

Olika färger och modeller. Bl.a personbilar, lastbilar, brandbilar m.m. L 5-10.

Slitage. Repor. Smärre skador. Däck saknas.

Lähtöhinta
800 SEK