PARTI KINA, 7 delar, porslin, 1900-tal.

Blåvit dekor. Tre bärtallrikar, penselvas, fat, lövformat fat samt miniatyrvas. L 13-20, h 2-4.

Nagg, sprickor.

Lähtöhinta
1 000 SEK