STOLAR, 3 st, brickmärkta Albin Johansson, Stockholm, 1920-tal.

Ek, genombrutna ryggar med bla stjärnformad dekor, lätt svängda framben. Stoppade sitsar.

Slitage.

Lähtöhinta
600 SEK