SKÄNK MED UPPSATS, nyrenässans, tidigt 1900-tal.

Ek. Skuren dekor. Klaff och låda. Uppsats med två skåp med vitriner. L 89, b 49, h 174.

Kraftiga repor och brännmärken på skivan. Slitage. Lösa delar. Skador. Ej monterad uppsats. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 200 SEK