Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
98349
KONSOLBORD, empirestil, 1800-talets andra hälft.
Konsolbord, empirestil, 1800-talets andra hälft.

Björk och svärtat trä. Rektangulär skiva på lyrben. L 81, b 45, h 75.

Smärre skador, skivan med fläck. Något rangligt.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK