98837

PARTI SMYCKEN, 6 delar, guld 18 resp 23K. Vikt 14 gram. 1900-talets första hälft.

2 vigselringar, 2 skjortknappar med orientaliska pärlor, kråsnål med turkoser, brosch med pärla.

Slitage, bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK