A Reprodux English writing desk.

Mahognyfanerat, skinnklädd skiva, två utdragsskivor à 22 cm på vardera sida, tre lådor i sargen. Brännstämplat. Längd 136, bredd 64, höj 75 cm.

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu