SKOLPLANSCHER

Två stycken, Egyptiskt tempel med sfinxer samt Babylon Den berömda Ishtar-porten i stadsmuren.

Esselte Stockholm. Förlag AB P.A Norstedt & Söner Stockholm. Ca 67 x 87 respektive 70 x 89 cm.

Esineen kunto

Slitage, smärre skador.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

+46 739-40 08 14
rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    500
    50 EUR
    62 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    1A19 tammi 19:30500SEK
    319 tammi 19:30450SEK
    1A19 tammi 16:06400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia