Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

PARTI GLAS, 6 delar, bl a England. 1800/1900-tal.

Vaser 3 st, skål, flaska samt bonbonjär. Slipad och graverad dekor av bl a blomsterslingor och bandrosetter. H 5-24.

Slitage. Nagg. Lagning.

Lähtöhinta
900 SEK