Ei yhteyttä palvelimeen
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
19 Esinettä
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1p 19 h
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Tarjottu
1 200 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
Hannu Väisänen, Nimetön.
5p 18 h
Hannu Väisänen, Nimetön.
Tarjottu
220 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
"Maisema-aihe".
13 h 56m
"Maisema-aihe".
Tarjottu
130 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Linn Fernström, "Prata bubbla".
6p 15 h
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Tarjottu
4 500 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
Pablo Picasso, after. 'Harlequin'.
15 h 55m
Pablo Picasso, after. 'Harlequin'.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Unto Koistinen, Naisseurue.
3p 18 h
Unto Koistinen, Naisseurue.
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
3p 16 h
Max Mikael Book, "Timex".
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Georges Braque, "Ciel Gris II".
3p 19 h
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
Päivi Lempinen, Teltta.
13 h 29m
Päivi Lempinen, Teltta.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.