Ei yhteyttä palvelimeen
Online-teemahuutokaupat
The Eclectic Collection F772
Huutokauppa:
Helge Dahlman F782
Huutokauppa:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Huutokauppa:
Chalet Interiors E1217
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
18 Esinettä
Serge Poliakoff,
4p 3 h
Serge Poliakoff,
Tarjottu
45 000 SEK
Lähtöhinta
80 000 SEK
Damien Hirst, "Forever" (small).
1 h 30m
Damien Hirst, "Forever" (small).
Tarjottu
799 EUR
Lähtöhinta
1 000 EUR
Jean (Hans) Arp, Sommitelma.
22 h 58m
Jean (Hans) Arp, Sommitelma.
Tarjottu
370 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7p 4 h
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Tarjottu
670 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
Pentti Koivikko, Kevät.
1p 22 h
Pentti Koivikko, Kevät.
Tarjottu
60 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
1p 22 h
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Melek Mazici, Nimetön.
4 h 2m
Melek Mazici, Nimetön.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Pablo Picasso, after. 'Harlequin'.
6p 1 h
Pablo Picasso, after. 'Harlequin'.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
"Maisema-aihe".
5p 23 h
"Maisema-aihe".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Päivi Lempinen, Teltta.
5p 22 h
Päivi Lempinen, Teltta.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
200 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.