Ei yhteyttä palvelimeen
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
13 Esinettä
Enrico Baj, Utan titel.
1p 5 h
Enrico Baj, Utan titel.
Tarjottu
650 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
2p 12 h
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Peter Dahl, Three Graces.
6p 12 h
Peter Dahl, Three Graces.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3p 14 h
Enrico Baj, "Garofano".
Tarjottu
800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
2p 10 h
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
6p 10 h
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Tarjottu
650 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
AKAY, "Pleasure".
1p 4 h
AKAY, "Pleasure".
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Antoni Clavé, Untitled.
7 h 42m
Antoni Clavé, Untitled.
Tarjottu
1 005 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
6 h 35m
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
9 h 53m
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Tarjottu
9 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.