272 Esinettä
Stolar 5 st 1900-talets mitt.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A pair of 'Kasey' booties by Tory Burch.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Spegel, Swedish modern, 1940-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
Tarjottu
5 900 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Jaeger LeCoultre, bordsur "Atmos".
Tarjottu
7 200 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Lennart Jirlow,
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Simon Kristofferson, figurin signerad sten.
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Philippe Starck,
Tarjottu
2 800 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
An old Sarouk carpet ca 296 x 205 cm.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Beck & Jung,
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Industrilampor, 3 st, 1900-talets mitt.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Max Ernst,
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Barbro Bäckström,
Tarjottu
2 900 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Hörnskåp, vägg, bär årtal 1756.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Matta, dubbelsidig, 1900-talets mitt. 237x160 cm.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Arne Jacobsen,
Tarjottu
36 500 SEK
Lähtöhinta
40 000 SEK
Sidobord 2 st 1900-talets senare del.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Servis, 24 dlr "Odelberg Junior" Kosta 1900-tal.
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
Sideboard 1900-talets senare del.
Tarjottu
3 700 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Frans Larsson,
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Golvlampor, 2 st, Bergboms, 1900-talets mitt.
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Tamburmajor, mässing, 1900-talets andra häkft-.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Arnoldo Tamburini,
Tarjottu
6 000 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
Sven Palmqvist,
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Anita Nilsson, mided media signed 1967.
Tarjottu
1 050 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Nils Landberg,
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Stolar, 4 st "Della" Ikea, 1960-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Karl Erik Ekselius,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Alf Ekberg,
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Hermès, a 'Cliquetis' silk scarf.
Tarjottu
2 400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Georg Leis Schjelderup, oil on canvas, signed 06.
Tarjottu
1 150 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Jette L Ranning,
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Lars Grönfelt,
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
Tarjottu
550 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Läkarskåp Mellaneuropa 1900-talets mitt.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Gunilla Allard,
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Spegel, art deco, 1930-tal.
Tarjottu
1 350 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Jan Johansson,
Tarjottu
2 800 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Ola Billgren,
Tarjottu
6 200 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Arne Jacobsen,
Tarjottu
5 600 SEK
Lähtöhinta
7 000 SEK
Nils-Göran Brunner,
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Edward Hald,
Tarjottu
550 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Kerstin Hörlin-Holmquist,
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Handskformar 9 st frankrike omkring 2000.
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Taklampa Konsthantverk Tyringe 1900-talets mitt.
Tarjottu
303 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
An old Hamadan runner ca 360 x 82 cm.
Tarjottu
700 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1960-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A marble top coffee table Germany 1980's.
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Leif Kander,
Tarjottu
3 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Lars Lerin,
Tarjottu
55 000 SEK
Lähtöhinta
80 000 SEK
Lisa Larson, sculpture signed and numbered 559.
Tarjottu
8 000 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
Lars Grönfelt,
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Vico Magistretti,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
Vägglampor ett par 1950-tal.
Tarjottu
900 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Johan Johansson,
Tarjottu
350 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Edvard Michael Jensen,
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Bruno Mathsson,
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
Handskformar 9 st Frankrike omrking 2000.
Tarjottu
2 700 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Soffa, "Howard"-modell, Englesson, 2000-tal.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Stolar 4 st 1940-tal Swedish Modern.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
Tarjottu
5 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK