411 Esinettä
Fåtöljer ett par 1940-tal.
Tarjottu 
6 200 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Skåp/hylla 1900-tal.
Tarjottu 
1 600 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Skål "Flora Danica" Royal Copenhagen Danmark porslin.
Tarjottu 
6 800 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN, multipel, signed 6/25.
Tarjottu 
16 500 SEK
Lähtöhinta 
25 000 SEK
SOFFBORD 1960-tal.
Tarjottu 
1 250 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
BARPALLAR 6 st 1900-talets senare del.
Tarjottu 
500 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
BALENCIAGA jacka storl FR 42.
Tarjottu 
1 550 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Gunnar Jonn,
Tarjottu 
2 400 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Michael Ancher, Oil on board, signed with monogram.
Tarjottu 
63 000 SEK
Lähtöhinta 
35 000 SEK
Anders Pehrsson,
Tarjottu 
3 600 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Sam Larsson,
Tarjottu 
1 100 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Per Åhlin,
Tarjottu 
6 600 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
Tarjottu 
2 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Skåp 1900-talets början.
Tarjottu 
2 600 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Ueli Michel,
Tarjottu 
2 000 SEK
Lähtöhinta 
5 000 SEK
Bänk Hälsingland 1800-talets andra hälft.
Tarjottu 
1 500 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, Louis XVI-stil 1900-tal.
Tarjottu 
2 602 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd,
Tarjottu 
1 700 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Monica Backström,
Tarjottu 
600 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Mulberry portfölj.
Tarjottu 
1 200 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Olle Hermansson, Gnistskydd, Huskvarna 1960-tal.
Tarjottu 
5 200 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Prudencio Irazabal,
Tarjottu 
1 800 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Zoltan Popovits,
Tarjottu 
600 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Carl Fagerlund,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Arne Norell,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Klädskåp 1900-talets första hälft.
Tarjottu 
1 500 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Vicke Lindstrand, 2 signed glass vases.
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Louis Auguste Aumont,
Tarjottu 
2 800 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
An Italian 1970's bronzed wall lamp.
Tarjottu 
1 500 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Yayoi Kusama,
Tarjottu 
7 050 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Hou Qing,
Tarjottu 
8 000 SEK
Lähtöhinta 
10 000 SEK
A SMALL WOODEN COFFEE TABLE.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
KORGSTOL 1900-talets senare del.
Tarjottu 
450 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
A runner, flat weave, ca 479 x 86 cm.
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
5 000 SEK
A Rörstrand majolica stand around 1900.
Tarjottu 
1 500 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
MULBERRY resväska.
Tarjottu 
2 700 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Fabian Lundqvist, Fabian Lundqvist,
Tarjottu 
2 200 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
An easy chair end of 20th century.
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Unknown artis, oil on canvas, 18th century.
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Vtrinskåp 1900-talets första hälft.
Tarjottu 
8 300 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Lennart Rodhe,
Tarjottu 
2 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
A pair of 1960:s easy chairs.
Tarjottu 
1 800 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
MATBORD 1950/60-tal.
Tarjottu 
350 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
KARMSTOLAR 4 st Italien 1900-talets senare del.
Tarjottu 
2 000 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
A set of 2 pairs of Rörstrand majolica urns.
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Beverloo Corneille, a signed litograph.
Tarjottu 
3 500 SEK
Lähtöhinta 
7 000 SEK
Anna-Greta Sjöqvist, a signed flat weave ca 230 x 150 cm.
Tarjottu 
4 200 SEK
Lähtöhinta 
5 000 SEK
Axel Lind,
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Omega, Montre de Luxe, wristwatch, 14 x 14 mm,
Tarjottu 
5 000 SEK
Lähtöhinta 
6 000 SEK
AN IT SIZE 44 DOCLE&GABBANA WOOL COAT,
Tarjottu 
3 000 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Fåtölj "Pegasus" 1900-talets andra hälft.
Tarjottu 
2 600 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
BORDSLAMPA Bergboms 1900-talets mitt.
Tarjottu 
300 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Max Walter Svanberg,
Tarjottu 
1 600 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
An 'Helene' wallet by Louis Vuitton.
Tarjottu 
1 211 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Stolar 6 st omkring 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Lennart Jirlow,
Tarjottu 
1 800 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Helena Tynell,
Tarjottu 
3 000 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Ivar Morsing,
Tarjottu 
4 800 SEK
Lähtöhinta 
6 000 SEK
Muminmuggar 2 st Moomin characters Arabia.
Tarjottu 
2 500 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900/2000-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
SOFFBORD empirestil 1900-talets andra hälft.
Tarjottu 
1 000 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
ASK MED LOCK sent 1800-tal.
Tarjottu 
800 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
STOLAR 3 st Thonet 1900-talets början.
Tarjottu 
1 700 SEK
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Vitrinskåp/bokskåp 1900-tal.
Tarjottu 
3 200 SEK
Lähtöhinta 
4 000 SEK
Mats Månsson,
Tarjottu 
2 000 SEK
Lähtöhinta 
3 000 SEK
Ingegerd Torhamn,
Tarjottu 
3 000 SEK
Lähtöhinta 
5 000 SEK