Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

MAGNUS ENCKELL, Litografi ei sign

Stående pojke, 36x23 cm.

Fläckar. Gulnad.

Proveniens

Magnus Enckell

Klubbat pris
114
1 308
119
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (4 bud)
1 sep 2018 21:48
114 EUR
1 sep 2018 21:48
104 EUR
24 aug 2018 21:45
100 EUR
24 aug 2018 20:20
60 EUR