Förgyll ditt hem med konst! 301

Kristina Bengtsson, "Hår mot randig tröja" (detalj).

Konst för ett personligt hem
Konstauktion är ett av de bättre sätten att hitta köpvärd konst på. Hos Bukowskis finner du originalverk, signerade litografier, oljemålningar, fotokonst och mycket mer, av några av de mest välkända nationella som internationella konstnärerna. Med konst kan du sätta en personlig prägel på ditt hem – även om du inte är en samlare så tillför konsten en unik och ombonad känsla. Hitta ett nytt verk i denna temaauktion och investera i personlig konst redan idag!

Visar föremål 1 – 100 av 287