Keith Haring

(USA, 1958-1990)
Keith Haring
(USA, 1958-1990)

KEITH HARING, litografi, signerad A-P 6-8 K. Haring 3.82.

"Untitled". Bladets mått ca 64 x 91 cm.

Mindre hanteringsveck i nedre kant. Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
56 000
4 969
5 185
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
14 aug 2018 19:48
56 000 SEK
14 aug 2018 17:49
54 000 SEK
14 aug 2018 16:15
52 000 SEK
14 aug 2018 16:15
50 000 SEK
14 aug 2018 15:30
48 000 SEK
13 aug 2018 17:47
46 000 SEK
13 aug 2018 17:47
45 000 SEK
13 aug 2018 17:47
44 000 SEK
13 aug 2018 17:47
42 000 SEK
9 aug 2018 18:56
40 000 SEK
7 aug 2018 16:02
333 SEK