Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

GÖRAN AUGUSTSON, blandteknik på masonit, signerad och daterad -94.

Komposition. 30x39 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
480
5 438
501
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (11 bud)
27 aug 2018 22:45
480 EUR
27 aug 2018 22:45
460 EUR
27 aug 2018 22:29
440 EUR
27 aug 2018 22:28
420 EUR
26 aug 2018 15:36
400 EUR
23 aug 2018 1:42
300 EUR
22 aug 2018 21:28
270 EUR
22 aug 2018 10:05
250 EUR
21 aug 2018 20:47
200 EUR
20 aug 2018 18:41
180 EUR
20 aug 2018 16:16
151 EUR