UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Andy Warhol, Art Now Gallery, 1900-talets sista kvartal.

Mechanical Terrier, affischens mått 83 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 700
151
159
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
25 aug 2018 19:16
1 700 SEK
25 aug 2018 19:16
1 600 SEK
8
25 aug 2018 19:16
1 600 SEK
25 aug 2018 19:16
1 500 SEK
8
25 aug 2018 19:16
1 400 SEK
25 aug 2018 19:16
1 300 SEK
8
25 aug 2018 19:16
1 200 SEK
25 aug 2018 18:40
1 100 SEK
25 aug 2018 18:40
1 000 SEK
24 aug 2018 21:23
950 SEK
24 aug 2018 21:22
900 SEK
24 aug 2018 21:22
900 SEK
23 aug 2018 11:43
850 SEK
23 aug 2018 11:43
800 SEK
23 aug 2018 11:43
800 SEK
23 aug 2018 11:43
750 SEK
23 aug 2018 11:43
700 SEK
22 aug 2018 16:46
650 SEK
22 aug 2018 16:46
600 SEK
20 aug 2018 21:37
550 SEK
20 aug 2018 21:37
500 SEK
19 aug 2018 9:36
450 SEK
19 aug 2018 9:36
400 SEK
17 aug 2018 18:49
350 SEK
17 aug 2018 18:43
300 SEK