Juhani Hakalahti

(Finland, Född 1934)
Juhani Hakalahti
(Finland, Född 1934)

JUHANI HAKALAHTI, olja på duk, signerad -80.

"Sieniajan asetelma" ("Svamptidens stilleben"). 65x73 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
900
10 143
939
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (25 bud)
20 aug 2018 18:57
900 EUR
20 aug 2018 18:57
880 EUR
20 aug 2018 18:56
860 EUR
20 aug 2018 18:56
850 EUR
20 aug 2018 18:56
840 EUR
20 aug 2018 18:56
820 EUR
20 aug 2018 18:56
812 EUR
20 aug 2018 18:55
788 EUR
20 aug 2018 18:33
768 EUR
20 aug 2018 18:33
750 EUR
20 aug 2018 18:32
720 EUR
20 aug 2018 18:32
700 EUR
20 aug 2018 18:32
640 EUR
20 aug 2018 18:32
620 EUR
20 aug 2018 14:58
560 EUR
20 aug 2018 14:58
540 EUR
20 aug 2018 14:48
520 EUR
20 aug 2018 14:48
500 EUR
20 aug 2018 14:47
480 EUR
20 aug 2018 14:47
460 EUR
20 aug 2018 14:47
440 EUR
20 aug 2018 14:47
420 EUR
16 aug 2018 13:00
400 EUR
14 aug 2018 11:31
160 EUR
13 aug 2018 21:41
50 EUR