Madeleine Pyk – en samling F769

James Coignard

(Frankrike, 1925-2008)
James Coignard
(Frankrike, 1925-2008)

JAMES COIGNARD, mapp, 6 st, carborundumetsning, signerad och numrerad 55/99,

"Instruments Étranges", bladstorlek ca 75 x 55 cm.

Gulnad. Pappersnötning. Smärre revor.

Klubbat pris
7 706
732
840
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
8 sep 2018 21:49
7 706 SEK
11
8 sep 2018 21:49
7 506 SEK
9
8 sep 2018 21:49
7 500 SEK
9
8 sep 2018 21:48
7 207 SEK
11
8 sep 2018 21:48
7 007 SEK
9
8 sep 2018 21:48
7 000 SEK
9
8 sep 2018 21:48
6 400 SEK
11
8 sep 2018 21:47
6 200 SEK
9
8 sep 2018 21:45
6 000 SEK
10
8 sep 2018 21:45
6 000 SEK
9
8 sep 2018 20:16
5 800 SEK
10
8 sep 2018 16:30
5 600 SEK
9
8 sep 2018 16:29
5 400 SEK
10
8 sep 2018 16:29
5 400 SEK
9
7 sep 2018 22:25
5 200 SEK
8
7 sep 2018 22:23
5 000 SEK
9
7 sep 2018 22:23
5 000 SEK
8
7 sep 2018 12:41
4 800 SEK
7 sep 2018 10:37
4 000 SEK
4 sep 2018 20:25
3 700 SEK
31 aug 2018 21:48
3 500 SEK
31 aug 2018 20:31
3 000 SEK
31 aug 2018 16:38
1 000 SEK
31 aug 2018 15:31
500 SEK
31 aug 2018 14:52
300 SEK