Heikki Arppo

(Finland, Född 1949)
Heikki Arppo
(Finland, Född 1949)

HEIKKI ARPPO, linje-etsning och akvatint, signerad och daterad -86, numrerad 63/99.

"Projektio" (Projektion). Plåtstorlek 25 x 43,5 cm.

Mjuka hanteringsveck. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
220
2 523
230
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (29 bud)
20 aug 2018 18:25
220 EUR
20 aug 2018 15:17
200 EUR
20 aug 2018 15:17
200 EUR
20 aug 2018 15:17
190 EUR
20 aug 2018 15:17
180 EUR
19 aug 2018 11:58
170 EUR
19 aug 2018 10:49
160 EUR
19 aug 2018 10:48
150 EUR
19 aug 2018 10:48
150 EUR
19 aug 2018 10:47
140 EUR
19 aug 2018 10:47
130 EUR
19 aug 2018 10:47
120 EUR
19 aug 2018 10:47
110 EUR
19 aug 2018 10:47
100 EUR
19 aug 2018 10:47
95 EUR
19 aug 2018 10:47
90 EUR
19 aug 2018 10:47
85 EUR
19 aug 2018 10:46
80 EUR
19 aug 2018 10:46
75 EUR
19 aug 2018 9:24
70 EUR
18 aug 2018 21:18
65 EUR
17 aug 2018 17:11
60 EUR
16 aug 2018 21:25
55 EUR
16 aug 2018 21:25
55 EUR
16 aug 2018 21:24
50 EUR
16 aug 2018 21:24
45 EUR
16 aug 2018 12:41
40 EUR
15 aug 2018 20:19
35 EUR
15 aug 2018 7:10
30 EUR