Arne Jones E1299

Raimo Kanerva

(Finland, 1941-1999)
Raimo Kanerva
(Finland, 1941-1999)

RAIMO KANERVA, serigrafi, signerad och daterad -70, numrerad 83/99.

'Pilvi 7' (Molnet 7). Passepartout 48x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
95
1 001
109
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (8 bud)
20 aug 2018 22:53
95 EUR
20 aug 2018 22:53
90 EUR
20 aug 2018 22:50
85 EUR
20 aug 2018 22:06
80 EUR
20 aug 2018 22:06
75 EUR
20 aug 2018 18:49
45 EUR
20 aug 2018 18:49
40 EUR
17 aug 2018 18:44
30 EUR