Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)

BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi signerad, daterad och numrerad 87 EA

Figurkomposition, bildyta 50 x 70 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
31 aug 2018 19:52
1 600 SEK
31 aug 2018 19:52
1 500 SEK
31 aug 2018 18:55
1 200 SEK
31 aug 2018 9:00
1 000 SEK
30 aug 2018 20:27
900 SEK
28 aug 2018 16:04
850 SEK
24 aug 2018 18:20
800 SEK
24 aug 2018 7:06
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13