Mauritz Karström

(Sverige, 1962-2005)
Mauritz Karström
(Sverige, 1962-2005)

MAURITZ KARSTRÖM, blandteknik, signerad och daterad -01.

Figurkomposition. Bildens mått ca 28 x 40 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
10 sep 2018 18:44
2 000 SEK
9 sep 2018 21:30
1 000 SEK