Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

UNTO KOISTINEN, olja på pannå, signerad och daterad 1966.

På korset. 46 x 33,5 cm.

Smärre slitage.

200
2 294
209
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
22 aug 2018 16:48
200 EUR
22 aug 2018 16:32
190 EUR
22 aug 2018 10:20
180 EUR
22 aug 2018 2:32
170 EUR
20 aug 2018 10:01
160 EUR
20 aug 2018 3:18
150 EUR
19 aug 2018 15:38
100 EUR
19 aug 2018 14:11
40 EUR
18 aug 2018 9:16
35 EUR
16 aug 2018 15:14
30 EUR