Peter Freudenthal

(Sverige, Född 1938)
Peter Freudenthal
(Sverige, Född 1938)

PETER FREUDENTHAL, serigrafi, signerad samt daterad 1984.

Geometrisk komposition. Bildmått 26,5 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
800
70
73
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 aug 2018 14:14
800 SEK
22 aug 2018 14:14
750 SEK
21 aug 2018 18:26
700 SEK
21 aug 2018 18:26
650 SEK
21 aug 2018 17:24
600 SEK
17 aug 2018 19:16
550 SEK
17 aug 2018 19:16
450 SEK
17 aug 2018 19:16
400 SEK
16 aug 2018 16:29
300 SEK