Reino Hietanen

(Finland, 1932-2014)
Reino Hietanen
(Finland, 1932-2014)

REINO HIETANEN, blandteknik, signerad och daterad 1982.

Komposition, 41x48.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
420
4 427
481
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (11 bud)
26 aug 2018 15:41
420 EUR
26 aug 2018 15:41
400 EUR
26 aug 2018 13:45
380 EUR
26 aug 2018 13:45
360 EUR
26 aug 2018 13:45
340 EUR
26 aug 2018 13:45
320 EUR
23 aug 2018 22:30
300 EUR
21 aug 2018 22:14
100 EUR
21 aug 2018 13:04
60 EUR
18 aug 2018 8:10
50 EUR
17 aug 2018 21:25
30 EUR