Liisa Repo

(Finland, Född 1950)
Liisa Repo
(Finland, Född 1950)

LIISA REPO, blandteknik, signerad och daterad 19.4.-86.

"Diabaasi". Bildstorlek 18,5 x 28,5 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
30
344
31
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (1 bud)
26 aug 2018 19:39
30 EUR