Stig Claesson (Slas)

(Sverige, 1928-2008)
Stig Claesson (Slas)
(Sverige, 1928-2008)

STIG CLAESSON, färglitografi, signerad, daterad 70 och numrerad 41/260.

"1 maj". Bildstorlek 35 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Klubbat pris
620
54
57
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 sep 2018 11:59
620 SEK
10 sep 2018 13:27
570 SEK
8 sep 2018 22:46
520 SEK
8 sep 2018 22:46
500 SEK
7 sep 2018 22:27
450 SEK
7 sep 2018 21:28
400 SEK
7 sep 2018 21:28
350 SEK
5 sep 2018 7:27
300 SEK