ELIS ERIKSSON, olja på duk, signerad och daterad 1992 signerad.
"Poet". Duk 62 x 62 cm.
Klubbat pris
8 000
703
746
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
4 sep 2018 21:40
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
4 sep 2018 16:01
7 900 SEK
4 sep 2018 12:20
7 700 SEK
4 sep 2018 6:06
7 500 SEK
3 sep 2018 18:36
7 300 SEK
2 sep 2018 18:12
7 100 SEK
2 sep 2018 6:48
6 900 SEK
31 aug 2018 21:22
6 700 SEK
31 aug 2018 14:49
6 500 SEK
30 aug 2018 20:22
6 300 SEK
30 aug 2018 18:46
5 999 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
30 aug 2018 14:23
5 300 SEK
27 aug 2018 21:21
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1