William Sweetlove

(Belgien, Född 1949)
William Sweetlove
(Belgien, Född 1949)

WILLIAM SWEETLOVE, skulptur, plast, signerad och numrerad 255/300

"Small cloned penguin with water bottle". Svart. Höjd 40 cm.

Smärre märken.

Konstnär

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
4 sep 2018 12:01
2 400 SEK
2 sep 2018 10:12
2 200 SEK
2 sep 2018 10:12
2 200 SEK
31 aug 2018 22:28
2 000 SEK
31 aug 2018 22:06
1 900 SEK
31 aug 2018 15:23
1 800 SEK
31 aug 2018 15:23
1 700 SEK
30 aug 2018 5:48
1 600 SEK
29 aug 2018 16:27
1 500 SEK
29 aug 2018 12:58
1 100 SEK
29 aug 2018 5:31
1 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79