Paul Osipow

(Finland, Född 1939)
Paul Osipow
(Finland, Född 1939)

PAUL OSIPOW, olja och akryl på duk, a tergo signerad och daterad -94.

Komposition i rött och svart. A tergo märkt "Till Inger <3 Paul". 28 x 35,5 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
820
9 405
858
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (27 bud)
10
2 sep 2018 19:57
820 EUR
2 sep 2018 19:57
800 EUR
10
2 sep 2018 19:56
771 EUR
2 sep 2018 19:56
751 EUR
10
2 sep 2018 19:56
721 EUR
2 sep 2018 19:56
701 EUR
10
2 sep 2018 19:56
656 EUR
8
2 sep 2018 19:56
636 EUR
8
2 sep 2018 19:53
621 EUR
2 sep 2018 18:32
601 EUR
8
2 sep 2018 18:32
592 EUR
8
2 sep 2018 17:25
561 EUR
9
2 sep 2018 1:51
541 EUR
8
2 sep 2018 1:51
521 EUR
9
2 sep 2018 1:51
501 EUR
8
2 sep 2018 1:50
480 EUR
9
2 sep 2018 1:50
460 EUR
8
1 sep 2018 17:04
440 EUR
9
1 sep 2018 17:04
420 EUR
8
31 aug 2018 23:23
400 EUR
30 aug 2018 18:42
350 EUR
28 aug 2018 19:48
300 EUR
26 aug 2018 12:14
200 EUR
25 aug 2018 11:51
100 EUR
24 aug 2018 18:53
60 EUR
24 aug 2018 16:53
55 EUR
24 aug 2018 16:01
50 EUR