Jacques Villon

(Frankrike, 1875-1963)
Jacques Villon
(Frankrike, 1875-1963)

JACQUES VILLON, färgetsning, signerad och numrerad 79/200

50x34 cm

Ej examinerad ur ram. Missfärgad.

Klubbat pris
6 000
569
651
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 sep 2018 15:47
6 000 SEK
5 sep 2018 6:31
5 200 SEK
3 sep 2018 16:48
4 400 SEK
31 aug 2018 15:32
700 SEK
31 aug 2018 14:52
600 SEK
31 aug 2018 14:28
500 SEK

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703