61
81513

Torsten Jovinge

(Sverige, 1898-1936)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Torsten Jovinge
(Sverige, 1898-1936)

"Cannes sur Mer"

Signerad Jovinge och daterad -27. Pannå 32 x 40,5 cm.