763
78567

HANS J WEGNER, skåp, tudelat, RY-möbler, Danmark, 1950-60-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Smärre skador och slitage.