766
69143

HANS J WEGNER, tevagn, Andreas Tuck, Odense, Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Teak och ek, löstagbar bricka. Undertill brännmärkt ANDR.TUCK DESIGN HANS J. WEGNER MADE IN DENMARK. Längd 77 cm, bredd 44 cm, höjd 61 cm.

Smärre slitage.