765
79181

HANS J WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Teak och ek, tidskriftshylla av rotting. Brännmärkt: FABRIKAT: ANDR. TUCK ARKITEKT: HANS J WEGNER DENMARK. Längd 160 cm, bredd 50 cm, höjd 51 cm.

Obetydligt slitage.