811
75393

BRUNO MATHSSON, tidskriftsbord, Firma Karl Mathsson, Värnamo, 1978.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
16 500 SEK

Björkfanerad skiva. Undertill brännmärkt samt daterat 1978. Längd 210 cm, bredd 40 cm, höjd 35,5 cm.

Smärre slitage.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

319. Marie-Louise Ekman, "Skrivande fågel".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK