1014
81373

MINIATYRBYRÅ. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
879 - 1 050 EUR
933 - 1 120 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Fanerad med alm. Svängd bukig form. Uppfällbar skiva. Två lådor. Bredd 35, djup 22,5, höjd 19 cm. Nyckel medföljer.

Senare lås, smärre fanerskador och -lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

733. Marcel Duchamp, Porträtt av Malou Höjer.
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
Budhistorik
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
Fair warning
290 000

ditt bud
Aktuellt bud:
350 000 SEK