1108
91781

SEMIANTIK SAROUK möjligen. 216,5 x 145 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Röd botten med boteh- och blomslingor. Benvit huvudbård med botehranka.

Obetydligt slitage, fläckar varav några stela och sköra. Långsidorna med trampveck, en långsida med smärre revor, en kortsida med smärre skador.