1260
79253

FIGURIN, porslin och brännförgylld brons. 1700-tal, möjligen England.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 18 cm.

Bladskador, hatten med ifyllt nagg.