1259
74095

KAFFESERVIS, nio delar, porslin. Empire.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom, förgylld och ciselerad dekor mot rosa fond. Bestående av kaffekanna med lock, sockerskål med lock, gräddkanna, sex koppar med fat. Kaffekannans höjd 16,5 cm.

Skador, lagningar. (9)