1417
73563

FIGURIN, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande rödbrun hund. Höjd 17,5 cm.

Skador, lagningar.