93757

16. ERIK TRYGGELIN, "Klara sjö".

Signerad E. Tryggelin och daterad Stockholm 10/8 - 11/8 1942. Duk uppklistrad på pannå 22 x 28,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 952 - 1 143 EUR
Klubbat pris
7 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto