88947

17. ERIK TRYGGELIN, Höstmotiv från Birkagatan.

Signerad E. Tryggelin och daterad Stockholm. Birkagatan 16. 2/11 1934. Duk uppklistrad på pannå 22 x 16 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK / 571 - 762 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.