26
77063

Ivar Arosenius

(Sverige, 1878-1909)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Ivar Arosenius
(Sverige, 1878-1909)

Kärlekens duellanter

Signerad IA och daterad -08. Akvarell, tusch och täckvitt 12,5 x 14,5 cm.

Proveniens

Tidigare i Boktryckare Waldemar Zakrissons samlingar.