265
73719

Johan Christian Berger

(Sverige, 1803-1871)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 760 - 2 640 EUR
1 870 - 2 800 USD
Klubbat pris
52 000 SEK
Johan Christian Berger
(Sverige, 1803-1871)

Stockholms inlopp, aftonstämning

Signerad J. Berger och daterad 1842. Uppfodrad duk 70 x 94 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

704. Einar Jolin, Matros på kaj.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK