267
93611

Carl Abraham Rothstén

(Sverige, 1826-1877)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Carl Abraham Rothstén
(Sverige, 1826-1877)

Stockholms inlopp

Signerad C. Abr. Rothsten och daterad 1868. Duk 63 x 85 cm.