326
73543

Paul Theodor van Brussel, äldre kopia efter

(Holland, 1754-1795)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Holland, 1754-1795)

Stilleben med blommor, insekter och rede

Signerad JTB och daterad 1785. Pannå 62 x 47,5 cm.

A tergo inmejslat sigill/vapen