71
80229

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms ström med Katarina kyrka i bakgrunden

Signerad Anna Palm de Rosa. Stockholm. Akvarell 44 x 74 cm.