72
75037

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

"Utanför Stockholm"

Signerad Anna Palm. Akvarell 25 x 39 cm.